Technológia ActivePure je zaradená medzi 5000 najrýchlejšie rastúcich súkromných spoločností v Amerike

Technológia ActivePure je na 3499. mieste s trojročným rastom výnosov o 238%.

DALLAS (August 16.2022) – ActivePure Technologies, LLC so sídlom v Dallase, svetový líder v oblasti trvalo udržateľnej technológie čistenia vzduchu a povrchov v interiéri, dnes oznámil, že spoločnosť sa umiestnila na 3499. mieste podľa časopisu Inc. Magazine vo svojom výročnom rebríčku, najprestížnejší rebríček najrýchlejšie rastúcich súkromných spoločností v krajine. Zoznam Inc. 5000 vyzdvihuje spoločnosti a podnikateľov, ktorí za posledné tri roky exponenciálne zvýšili svoje príjmy. Víťazmi musia byť nezávislé a súkromné americké spoločnosti, ktorých príjmy sa v roku 2021 zvýšili o 1,9% v porovnaní s údajmi o príjmoch z roku 2018.

Súkromne vlastníctvo ActivePure Technologies, LLC je globálnym lídrom v oblasti trvalo udržateľných, aktívnych, kontinuálnych systémov pre zdravotníctvo, vzdelávanie, komerčné a verejné zaradenia, pohostinstvo a rezidenčné aplikácie od roku 1924. V rokoch 2018-2021 zaznamenal ActivePure nárast o 238% a zvýšil počet zamestnancov na 318.

CEO a predseda predstavenstva ActivePure Technologies, Joe Urso

Technológia ActivePure bola pôvodne vytvorená na použitie pri prieskume vesmíru, na zníženie prchavých organických zlúčenín (VOC), bola prispôsobená na použitie v spotrebiteľských a komerčných produktoch, na obnovenie procesu čistenia vzduchu, ktorý sa prirodzene vyskytuje vonku. Technológia, označovaná ako pokročilá fotokatalýza, obnovuje slnečnú energiu pomocou UVC svetiel a katalyzátora, ktorý pracuje s vlhkosťou okolitého vzduchu a vytvára rovnaké oxidačné molekuly, aké sa nachádzajú vonku – v interiery. Táto jedinečná technológia aktívne neutralizuje povrchové a vzdušné patogény bez chemikálií, ozónu alebo potreby zachytávať alebo filtrovať kontaminanty. ActivePure funguje nepretržite 24 hodín denne, 7 dní v týždni a jeho nízka spotreba energie môže byť súčasťou vašej ekologickej stratégie úpravy vnútorného prostredia.

ActivePure technológia a COVID-19

Výsledky testovaní preukázali, že ActivePure redukuje viac ako 99,9 % vzduchom prenášaného vírusu SARS-CoV-2 v interiéri, vírusu, ktorý spôsobuje COVID-19, v priebehu jednej minúty, ako aj plesní, baktérií, húb a VOC bez zvýšenia uhlíkovej stopy.

“Tohtoročný zoznam Inc. 5000 je plný pozoruhodných spoločností a je pre nás veľkou cťou, že ActivePure je v ňom zaradení“ povedal Joe Urso, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ spoločnosti ActivePure Technologies. „Rast, ktorý sme zažili, je odrazom našich hodnôt, skvelých členov tímu a záväzku poskytovať príkladné výsledky na čele s bezkonkurenčným technologickým pokrokom. Našou snahou je vytvárať čo najčistejšiu kvalitu vzduchu v interiéri, bez obáv z patogénov, čo umožňuje ľuďom prosperovať.“

V roku 2021 spoločnosť ActivePure predstavila Dr. Deborah Birxovú, bývalú koordinátorku pracovnej skupiny pre koronavírus v Bielom dome, ako hlavnú lekársku a vedeckú poradkyňu spoločnosti. Okrem toho spoločnosť ActivePure pridala do svojho vedúceho tímu nové tituly C-Suite, čo malo vplyv na rozšírenie jej dosahu v oblasti podnikového predaja a vytvorenie firemnej kultúry, ktorá pozdvihuje zamestnancov.

ActivePure Medical Guardian je registrovaný a schválený ako zdravotnícka pomôcka II triedy. Je to jediný produkt vo svojej triede, ktorý Vesmírna nadácia uznala za certifikovanú vesmírnu technológiu a bol uvedený do Siene slávy vesmírnej nadácie. Medzi sedem značiek ActivePure Technologies patrí ActivePure, Aerus Enterprise Solutions – predaj distribútorov, ActivePure Medical – predaj medicínskych zariadení vrátane zdravotníckych pomôcok II triedy, Aerus – Franchise priamy predaj a Vollara – predaj siete distribútorov.

Kompletné výsledky Inc. 5000, vrátane profilov spoločností a interaktívnej databázy, ktorú možno triediť podľa odvetvia, regiónu a ďalších kritérií, nájdete na www.inc.com/inc5000.

ZDROJ:

ActivePure Technologies Named One of Inc. 5000 FastestGrowing Private Companies in America

Ďalšie články